Maroli

interiérové žaluzie, exteriérové žaluzie


Interiérové horizontální žaluzie

Interiérové horizontální žaluzie
Interiérové horizontální žaluzie jsou nejběžnějším typem zastínění místnosti. Všechny žaluzie této kategorii mají hliníkové lamely. Liší se provedením horního profilu, systémem ovládání, způsobem uchycení, šířkou a tloušťkou lamely. Horizontální žaluzie nabízíme v široké barevné škále a v imitaci dřeva pro doladění jakéhokoliv interiéru.

Přednosti a výhody horizontálních žaluzií
- Variabilita provedení ovládání
- různé varianty provedení horního profilu
- možnost volby žaluzie s krycím i bez krycího profilu
- nízká ovládací síla
- snadná montáž a údržba
- velký výběr barev lamel od klasických až po imitace dřevaInteriérové vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie
Vertikální žaluzie a japonské stěny promění Váš interiér v útulné místo chráněné před ostrým světlem a nežádoucími pohledy. Můžete volit látky s plně zatemňujícím účinkem. Nehořlavé materiály jsou požadovány v kancelářských prostorech a materiály s obsahem skelného vlákna uvítají zejména alergici. Vertikální žaluzie nebo japonské stěny lze využít jak ke stínění, tak i k předělení velkých místností. Elegance s noblesou, to jsou látkové vertikální žaluzie a japonské stěny.

Přednosti a výhody vertikálních žaluzií a japonských stěn - Dekorativní prvek zastínění interiéru a alternativa ke klasickým žaluziím
- široký výběr lamel a látek
- atypická provedení v případě vertikálních žaluzií
- možnost elektrického ovládání
- garantovaná plocha až do 12,5 m2


Exteriérové žaluzie


Exteriérové žaluzie
Z hlediska úspory energie jsou venkovní žaluzie významnou součástí stavby a chrání Váš interiér před povětrnostními vlivy. Šetří náklady na vytápění, respektive klimatizaci, a vytváří příjemné prostředí interiéru.

Speciální tvar lamel u řady Zetta zajišťuje vynikající zatemnění a poskytuje vysoký termoregulační efekt. Lamely žaluzie Setta vynikají elegancí. Žaluzie Cetta v různých variantách provedení představují klasiku ve venkovní stínicí technice.

V tradičním pojetí plní exteriérové žaluzie stínicí a bezpečnostní funkci, v netradičním pojetí jsou zajímavým architektonickým prvkem administrativních budov a rodinných domů.Přednosti a výhody exteriérových žaluzií
- Lamely ve tvaru písmene „S“, „Z“ a „C“ různé šíře
- variabilita provedení: Duo systém, Flexi systém, Slim systém
- možnost montáže do nadokenního překladu
- vysoký stupeň zastínění
- termoregulační i ochranný efekt
- snižování hladiny venkovního hluku
- dolní profil z extrudovaného hliníku
- možnost elektrického ovládání
- snížená hlučnost žaluzie (vlisovaná guma)
- maximální garantovaná plocha 16 m2