Maroli

sekční garážová vrata


garážová vrata - sekční


Prvek Vašeho domu, který bude ozdobou a hlavně jej oceníte pro jeho praktičnost, tak by se daly charakterizovat sekční garážová vrata. Skládají se z vodorovných panelů zajíždějících pod strop. Minimální nadpraží (tj. výška od horní hrany stavebního otvoru ke stropu) pro vrata i s elektrickým pohonem je 15 cm. Minimální ostění (tj. prostor po stranách stavebního otvoru) je 10 cm.

garážová vrata sekčníSkladbu panelů tvoří pozinkovaný ocelový plech z obou stran, uvnitř izolace vysokým tlakem injektovanou polyuretanovou pěnou o síle 4 cm. Pěna je díky svému složení vysoce odolná proti působení plísní, bakterií či hmyzu a dokonale přilnavá k obvodovému plechu. Pozinkovaný ocelový plech je stříkán polyesterovými barvami.


Design a barva panelů: Sekční garážová vrata nabízíme v různých designech. Základní barvy vrat jsou: bílá, hnědá, šedá a imitace dřeva. Pokud si nevyberete z této základní nabídky, je možné zvolit nástřik vrat za použití speciální technologie, a to jakoukoliv barvou dle vzorníku RAL.

Co se týká ovládání garážových vrat, můžete volit ze dvou variant. První variantou je ruční ovládání a druhou ovládání elektrické - pomocí motoru.

NOVINKA - nyní nabízíme vrata i v úpravě dřevo - voděodolná překližka lakovaná bezvzduchovým stříkáním do požadovaného odstínu, a dále v úpravě vysokotlaký laminát - tento materiál je velice houževnatý, barevně stálý a odolný proti mechanickému a chemickému poškození.

Charakteristika vrat:


Odlišnost od ostatních garážových vrat:
Jedná se o použití nýtovacích maticových spojů, které mnohonásobně zvyšují pevnost částí přišroubovaných přímo do panelu a umožňují jejich snadnou výměnu a přesnou montáž (při běžně používaném způsobu uchycování samořeznými šrouby bývá mj. velkým problémem případná demontáž či oprava částí přišroubovaných přímo do sekce).
nýtovací maticové spoje
Za zmínku stojí i další technologický prvek výroby - toxování. Toxování je nová technologie spojování plechů za studena spočívající v prolisování jednoho plechu do druhého. Tím se dosáhne nejen zvýšení estetické úrovně, ale především kvality - pevnost spoje zůstává zachována, je zvýšena přesnost a nedochází k poškození povrchového zinku (spoje nezačínají časem reznout).

garážová vrata rolovací

garážová vrata - rolovací


Rolovací garážová vrata jsou alternativní možností všude tam, kde není dostatek prostoru u stropu pro zajíždění sekčních vrat, nebo je garáž příliš krátká a je nutné vrata umístit zvenku.

Skládají se z pohonu, hliníkové schrány, vodících lišt a roletového pancíře. Jedná se o oboustranné hliníkové lamely vyráběné z vysoce jakostního hliníku a vyplněné polyuretanovou pěnou. V dnešní době se používají vratové lamely o výšce 77 mm.

Barva lamel: Bílá a hnědá bez příplatku, ostatní barvy dle vzorníku RAL.

pohony garážových vrat

Pohony garážových vrat - LIFT MASTERpohon LM60K
LM60K

Stropní pohon sekčních garážových vrat s možností užití řetězové i řemenové dráhy.
Pro vrata velikosti cca 9m2.pohon LM1000A
LM600A, LM800A, LM1000A

Stropní pohon sekčních garážových vrat s možností užití řemenové dráhy.
Pro vrata velikosti 15 m2.pohon 5580
5580

Stropní pohon sekčních garážových vrat s možností užití řetězové dráhy.
Pro vrata velikosti cca 12 m2.


Příslušenství:
1,2 a 3-kanálový ovladač 3-kanálový miniovladač digitální kódový zámek multifunkční stěnový panel